Глава МОК: Російська та українська сторона не бойкотуватимуть Олімпіаду-2024

Глава МОК: Російська та українська сторона не бойкотуватимуть Олімпіаду-2024Президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах заявив, що російська та українська сторони не бойкотуватимуть літню Олімпіаду в Парижі.

 «Дискусія з допуску спортсменів з Росії до участі в Олімпійських іграх 2024 року закінчена, російська та українська сторони не бойкотуватимуть змагання, - цитує Баха insidethegames.biz. - На генеральній асамблеї АНОК у Сеулі в залі відчувалася напруга, по обидва боки звучали погрози бойкоту.    
Думки, як і раніше, різні: деякі кажуть, що ми зайшли надто далеко із застосуванням санкцій щодо тих, хто порушив Олімпійську хартію, інші кажуть, що недостатньо далеко. 

Зазвичай це свідчить про те, що все було зроблено добре — якщо обидві сторони не щасливі на всі 100%, ви прийняли правильне рішення. Якби одна сторона була задоволена, то інша була б вкрай незадоволена, і тоді ми зіткнулися б із реальними проблемами. 

Тепер ми можемо з упевненістю сказати, що ця дискусія закінчена і що всі ми разом зберемося в Парижі на чудових Олімпійських іграх. 

МОК запроваджує санкції проти тих, хто порушує Олімпійську хартію, і захищає тих, хто не порушує Олімпійську хартію, чи то спортсмена, чи національного олімпійського комітету». 
За матеріалами: XSPORT
КОММЕНТИРОВАТЬ
Популярний ролик
Опитування
Ми в соцмережах
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Актуальне