Джеймс Алі Башир розповів, якої стратегії має дотримуватися Усік у бою з Ф'юрі

Джеймс Алі Башир розповів, якої стратегії має дотримуватися Усік у бою з Ф'юріДжеймс Алі Башир, колишній тренер об'єднаного чемпіона світу в суперважкій вазі Олександра Усика, розповів, якої стратегії має дотримуватися українець у бою з британцем Тайсоном Ф'юрі, щоб забезпечити собі перемогу.

«Протягом усього тренувального табору я йому говорив би: «Той, хто виграє перші чотири раунди, забезпечить перемогу». Я чекаю, що Олександр битиме лівим зверху. Тайсон здавався сприйнятливим до цього удару в бою з Отто Валліном. Тому я використав би цю стратегію - багато ударів лівим зверху після джеба.

Він повинен завдати удару в груди, а після цього пробити зліва. Якщо він донесе хоч одну таку комбінацію, то сповільнить Тайсона, не кажучи вже про те, що якщо таке поєднання ударів пройде кілька разів.

Також я думаю, що якщо Усик забере перші раунди собі в скарбничку, то забезпечить безперечне чемпіонство. Він може забрати бій, вигравши перші чотири або п'ять раундів. Той, хто забере старт, той, найімовірніше, і виграє бій», - сказав тренер.


 
За матеріалами: Fightnews.info
КОММЕНТИРОВАТЬ
Популярний ролик
Опитування
Ми в соцмережах
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Актуальне