Хейні впевнений, що після перемоги над Ломаченком очолить рейтинг P4P

Хейні впевнений, що після перемоги над Ломаченком очолить рейтинг P4PБезперечний чемпіон легкої ваги американець Девін Хейні впевнений, що після перемоги у бою з українцем Василем Ломаченком очолить рейтинг найкращих бійців незалежно від вагової категорії.

«Ломаченко викликає багато бійців, але не б'ється з ними. Я зустрівся з усіма хлопцями, ім'я яких назвав, звичайно, якщо вони були готові битися зі мною. Це ще один момент, який показує, ким я є. Я викликав «Лому» багато разів і ось минули роки, перш ніж ми зустрінемося у рингу.

Йдеться про спадщину. Я завжди хотів битися з Ломаченком. Я тоді знав, що можу його перемогти і знаю, що я зможу це зробити зараз. Ви це побачите. Звичайно, це буде інший бій, ніж той, який міг бути багато років тому.

У цьому бою я продемонструю свої навички та покажу, що є найкращим бійцем на планеті незалежно від ваги. Я просто битиму всіх цих хлопців один за одним. Зрештою, я заслужу на повагу. Зараз я безперечно отримую більше поваги, ніж раніше, а після бою з Ломаченком в мені перестануть сумніватися», - сказав Хейні.  


Нагадаємо, раніше Девін Хейні заявив, що йому необов'язково приймати бій із Василем Ломаченком.

 
За матеріалами: Fightnews.info
КОММЕНТИРОВАТЬ
Популярний ролик
Опитування
Ми в соцмережах
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Актуальне