Біатлон. Чемпіонат Європи. Норвежка Кіркейде перемогла в індивідуальній гонці; Олександра Меркушина – 18-та

Сьогодні, 24 січня, у Брезно-Осрблі (Словаччина) у перший день змагань на чемпіонаті Європи з біатлону відбулась жіноча індивідуальна гонка на 15 км з чотирма вогневими рубежами.

Перемогла норвежка Марен Кіркейде, випередивши представницю Молдови Аліну Стремоус на 46,5 секунди, та словачку   Ему Капустову на 59,1 секунди. Всі призерки стріляли точно.

В гонці взяли участь чотири українські спортсменки. Кращий результат у Олександри Меркушиної, яка з одним промахом і відставанням у 3 хвилини 14,3 секунді посіла 18-те місце.

Завтра, 25 січня, в Брезно-Осрблі день офіційних тренувань, а в п’ятницю, 26 січня, відбудуться чоловіча та жіноча спрінтерські гонки.