Біатлон. Кубок. 6-й етап. Артем Прима – дев’ятий в короткій індивідуальній гонці

Біатлон. Кубок. 6-й етап. Артем Прима – дев’ятий в короткій індивідуальній гонціСьогодні, 18 січня, в Антхольці (Італія) шостий етап Кубка світу з біатлону стартував чоловічою короткою індивідуальною гонкою на 15 км з чотирма вогневими рубежами.

Перші два міста зайняли норвежці. Переміг лідер загального заліку Кубка світу Йоханнес Бьо, який закрив всі мішені і випередив свого старшого брата Тар’єя, який промахнувся двічі, на 1 хвилину 36,1 секунди. Трійку призерів замкнув німець Йоханнес Кюн з відставанням 1.44,0 при двох промахах.

В гонці взяли участь п’ять українських біатлоністів. Кращим став Артем Прима, котрий промахнувся один раз і з відставанням 2 хвилини 38,8 секунді зайняв дев’яте місце. Інші українці хибили багато і фінішували поза топ-50. Артем Тищенко (4 промахи) посів 57 місце, Денис Насико (6) – став 77-м, Тарас Лесюк (6) – 80-м, Дмитро Грущак (5) – 81-м.