Біатлон. ЧС. Йоханнес Бьо виграв індивідуальну гонку; Тищенко – 12-й

Біатлон. ЧС. Йоханнес Бьо виграв індивідуальну гонку; Тищенко – 12-йСьогодні, 14 лютого, в Оберхофі (Німеччина) на чемпіонаті світу з біатлону пройшла чоловіча індивідуальна гонка на 20 км з чотирма вогневими рубежами.

Перемогу святкував норвежець Йоханнес Бьо, для якого це золото стало вже 16-м на чемпіонатах світу. За цим показником він випередив легендарного француза Мартена Фуркада, в активі якого 13 золотих медалей.

Срібло виграв Стурла Холм Легрейд, який програв співвітчизнику 1 хвилину 1,7 секунди. Бронзу отримав швед Себастьян Самуельсон з відставанням 1.11,1.  Відзначимо, що Бьо промахнувся двічі, а Легрейд і Самуельсон по разу.

Кращим серед українців став Артем Тищенко, який закрив всі 20 мішеней і з відставанням 4 хвилини 2,5 секунді посів 12 місце.

На лижні кращим був Йоханнес Бьо (44.30,9), другий – швейцарець Жеремі Фінелло - +1.46,4, третій – швед Мартін Понсілуома - +1.53,7, четвертий – Самуельссон  - +1.59,0, п’ятий – Легрейд - +2.17,1.
Антон Дудченко – 47-й (+5.37,5), Артем Тищенко – 57-й (+5.59,0), Богдан Цимбал – 61-й (+6.16,2), Денис Насико – 65-й (+6.20,0).

За швидкострільністю кращим був канадець Крістіан Гоу – 1 хвилина 23,8 секунди (6 промахів), другий – словенець Міха Довжан – 1.31,3 (4), третій – Тимофій Лапшин  - 1.31,4 (3). Стурла Легрейд – десятий  - 1.39,2 (1), Йоханнес Бьо – 27-й – 1.50,4 (2), Себастьян Самуельссон – 44-й – 1.54,4 (1).
Тищенко – 22-й – 1.47,6 (0), Дудченко – 26-й – 1.49,5 (3), Цимбал – 47-й – 1.56,4 (2), Насико – 53-й – 1.57,7 (2).

Відзначимо, що тільки два біатлоністи закрили всі 20 мішеней. Крім Артема Тищенка точною стрільбою відзначився болгарин Антон Сінапов, фінішувавший на 29-мі місці.

Післе шістьох стартів на чемпіонаті світу в Оберхофі в медальному заліку лідирує збірна Норвегії, спортсмени якої завоювали 9 медалей (4-3-2), на другому місці – Німеччина 2 (1-1-0), на третьому – Франція 2 (1-0-1), на четвертому – Швеція 4 (0-1-3), на п’ятому – Італія 1 (0-1-0).