Біатлон. ЧС. Йоханнес Бьо виграв гонку переслідування; Підручний - восьмий

Біатлон. ЧС. Йоханнес Бьо виграв гонку переслідування; Підручний - восьмийСьогодні, 12 лютого, в Оберхофі (Німеччина) на чемпіонаті світу з біатлону пройшла чоловіча гонка переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами.

Золото впевнено виграв норвежець Йоханнес Бьо, який лідирував на протязі всієї гонки. Другим став його співвітчизник Стурла Холм Лейрейд, програвши переможцю 1 хвилину 11,2 секунді. Бронза у шведа Себастьяна Самуельсона з відставанням 1.54,1. Бьо і Легрейд стріляли точно, а Самуельсон промахнувся двічі.

Кращим серед україців був Дмитро Підручний, який фінішував восьмим з відставанням 2 хвилини 52,0 секунди при двох промахах.

Найшвидшим на лижні був швейцарець Жеремі Фінелло – 29.26,1, другим – француз Кантен Фійон-Майє - +15,2, третім – німець Бенедиет Долль - +31,7. Йоханнес Бьо був сьомим - +37,6.

Дмитро Підручний – 34-й (+1.50,7), Артем Прима – 36-й (+1.51,1), Антон Дудченко – 38-й (+1.57,3), Богдан Цимбал - 48-й (+2.35,5).

Кращим на стрільбі був австрієць Сімон Едер – 1.29,7. Йоханнес Бьо – 25-й (1.48,3), Стурла Легрейд – 9-й (1.41,0), Себастьян Самуельсон – 37-й (1.53,0).

Антон Дудченко – 8-й (1.40,9), Дмитро Підручний – 10-й (1.41,1), Богдан Цимбал – 13-й (1.43,3), Артем Прима – 23-й (1.46,2).

Післе шости стартів на чемпіонаті світу в Оберхофі в медальному заліку лідирує збірна Норвегії, спортсмени якої завоювали 7 медалей (3-2-2), на другому місці – Німеччина 2 (1-1-0), на третьому – Франція 2 (1-0-1), на четвертому – Швеція 2 (0-1-2), на п’ятому – Італія 1 (0-1-0).