Йоханнес Бьо виграв гонку переслідування на етапі КС в Нове Мєсто; Цимбал – 31-й

Йоханнес Бьо виграв гонку переслідування на етапі КС в Нове Мєсто; Цимбал – 31-йСьогодні, 4 березня, в Нове-Мєсто (Чехія) на сьомому етапі Кубка світу з біатлону пройшла чоловіча гонка переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами.

Норвежець Йоханнес Бьо зробив золотий дубль, вигравши після спринта і гонку переслідування. Йоханнес після дострокового Малого кришталевого глобусу в спринті здобуває також достроково Малий кришталевий глобус і в гонках переслідування.

Другим сьогодні, як і в спринті, фінішував Тарьей Бьо, програвши молодшому брату 34,6 секунді. Трійку призерів замкнув швед Мартін Посілуома, піднявшись з шостої стартової позиції.

Найкращим у складі збірної України та єдиним, хто зумів покращити свою позицію після спринта, де він був 43-м, став Богдан Цимбал, який із трьома промахами посів 31-е місце.

Антон Дудченко і Артем Прима погіршили свої позиції. Антон по ходу гонки опустився з 17-ї стартової позиції на 38 місце, Богдан - з 35-ї на 39 місце. Дмитро Підручний не стартував, отримавши відпочинок.

Найкращий лижний хід у гонці показав Понсілуома, другий – швед Себастьян Самуельссон (+0,1), третій – німець Філіпп Наврат (+16,3). Серед українців кращим був Цимбал – 34-й (+1.41,1), Дудченко – 41-й (+1.59,0), Прима – 46-й (+2.12,8).

Найкращу швидкострільність у гонці показав норвежець Ендре Стрьомгейм – 1.28,0 (5 промахів), другий – канадець Крістіан Гоу – 1.29,5 (3), третій – фін Явкко Олаві Ранта - +1.30,2 (4). Серед українців кращий Цимбал, у ньго  6-й результат – 1.38,8 (3), Дудченнко – дев’ятий – 1.40,9 (6), Прима – 14-й – 1.44,1 (4).