Марте Олсбю Ройселанд виграла гонку переслідування на етапі КС в Нове Мєсто; Джима – 13-та

Нове-Мєсто (Чехія) на сьомому етапі Кубка світу з біатлону пройшла жіноча гонка переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами.Сьогодні, 4 березня, в Нове-Мєсто (Чехія) на сьомому етапі Кубка світу з біатлону пройшла передостання в сезоні жіноча гонка переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами.

Трійка призерів у гонці переслідування рівно такаж яка була у спринті. Перемогла норвежка Марте Олсбю Ройселанд, випередивши свою співвітчизницю Інгрід Ланмарк Тандревольд на 2,2 секунди, француженку Анаїс Шевальє-Буше на 15,3. Обидві норвежки промахнулися по разу, Шевалье-Буше стріляла точно.

Краща з українок Юлія Джима з двома промахами і відставанням більше двох хвилин посіла 13 місце, втративши по ходу гонки дві позиції від стартової.

Найкращий лижних хід показала словенка Анамарія Лампіч, друга – француженка Каролін Коломбо - +6,5, третя – Тандреволд - +7,9.
Джима – 32-га - +1.15,0, Меркушина – 43-я - +1.42,8, Блашко – 57-ма - +2.54,4.

Найкраща швидкострільність у італійки Ребекки Пасслер – 1.29,7 (2 промахи), друга – німкеня Анна Вайдель – 1.30,3 (3), третя –  француженка Жюлія Сімон – 1.35,6 (2).
Меркушина – 18-та – 1.45,6 (1), Блашко – 23-я – 1.46,6 (5), Джима – 26-та – 1.49,5 (2).