Біатлон. ЧС. Француженка Сімон виграла гонку переслідування; Джима – 14-та

Сьогодні, 12 лютого, в Оберхофі (Німеччина) на чемпіонаті світу з біатлону пройшла жіноча гонка переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами.

Перемогу здобула француженка Жюлія Сімон, яка з одним промахом по ходу гонки піднялась с десятої стартової позиції. Срібним призером стала німкеня Деніз Харманн-Вік з відставанням 27,0 секунд при чотирьох промахах. Бронзу виграла норвежка Марте-Олсбю Ройселанд (3 промахи) - +37,7.

Кращою серед українок стала Юлія Джима, яка піднялась на 15 позицій і фінішувала 14-ю з відставанням 1 хвилина 44,9 секунди та пробігши одне штрафне коло.

Олена Білосюк (4 промахи) та Анастасія Меркушина (2 промахи) зайняли місця поза заліковою зоною – 48 та 49 відповідно.

Найшвидшою на лижні була француженка Софі Шово (26.42,1), друга - норвежка Інгрід Ландмарк Тандреволд (+13,7), третя - німкеня Софія Шнайдер (+21,8). Деніз Херманн – п’ята (+23,0), Жюлія Сімон – шоста (+26,2), Марте Олсбю Ройселанд – восьма (+34,2).
Джима – 21-а (+58,2), Білосюк – 45-а (+2.17,1), Меркушина – 56-а (+3.13,9).

Кращою на стрільбі була Жюлія Сімон – 1.40,4, друга – шведка Лінн Перссон  - 1.41,6, третя – італійка Ребекка Пасслер – 1.44,1.
Меркушина – 35-а (2.01,1), Білосюк – 37-а (2.06,0), Джима – 45-а (2.13,6).

Післе п’яти стартів на чемпіонаті світу в Оберхофі в медальному заліку лідирує збірна Норвегії, спортсмени якої завоювали 5 медалей (2-1-2), на другому місці – Німеччина 2 (2-1-0), на третьому – Франція 2 (1-0-1), на четвертому – Швеція 2 (0-1-1), на п’ятому – Італія 1 (0-1-0).