Біатлон. ЧС. Італійки виграли жіночу естафету; українки на 14 місці

Біатлон. ЧС. Італійки виграли жіночу естафету; українки на 14 місціСьогодні, 18 лютого, в Оберхофі (Німеччина) на чемпіонаті світу з біатлону пройшла жіноча  естафета 4х6 км.

Перемогу здобула збірна Італії, срібло виграла команда Німеччини, бронза в активі Швеції.

Україну представляли Анастасія Меркушина, Дарья Блашко, Любов Кип’яченкова і Олена Білосюк. Наші біатлоністки фінішували на 14-му місці з відставанням 7 хвилин 13,1 секунди. В пасиві українок 3 штрафних кола та 8 додаткових патронів. Всі три штрафні кола пробігла Білосюк.

Напередодні гонки стало відомо, що Юлія Джима не вийде на старт через застуду, її замінить Дарья Блашко.

Результати українок на етапах:
1-й етап. Меркушина – 14-та + 1.04,4 (0 штрафних кіл + 3 додаткових патрони)
2-й етап. Блашко – - 14-та +3.23,3 ( 0+1)
3-й етап. Кип’яченкова – одинадцята +4.04,5 (0+1)
4-й етап. Білосюк – 14-та +7.13,1 (3+3)

Післе десяти стартів на чемпіонаті світу в Оберхофі  в медальному заліку лідирує збірна Норвегії, спортсмени якої завоювали11 медалей (5-4-2), на другому місці Франція 3 (2-0-1), на третому - Швеція 8 (1-2-5), на четвертому Німеччина 3 (1-2-0), на пятому – Італія 3 (1-1-2), на шостому – Австрія 1 (0-1-0).

У неділю, 19 лютого, в останній змагальний день на чемпіонаті світу з біатлону відбудуться чоловічий і жіночий масстарт.

Біатлон. Чемпіонат світу. Оберхоф (Німеччина). 18 лютого
Жінки. Естафета 4х6 км, вісім вогневих рубежів.
1. Італія (Самуела Комола, Доротея Вірер, Ханна Аушенталлєр, Ліза Вітоцці) – 1:14.39,7 (0 штрафних кіл + 2 додаткових патрони)
2. Німеччина (Ванесса Фогт, Ханна Кебінгер, Софія Шнайдер, Деніз Германн-Вік) - +24,7 (0+6)
3. Швеція (Лінн Перссон, Анна Магнуссон, Ельвіра Еберг, Ханна Еберг) - +55,7 (2+11)