Біатлон. ЧС. Французи виграли чоловічу естафету; українці на 13 місці

Сьогодні, 18 лютого, в Оберхофі (Німеччина) на чемпіонаті світу з біатлону пройшла чоловіча естафета 4х7,5 км. Відзначимо, що проведення гонки було під питанням через погіршення погодних умов – сильний поривчастий вітер.

Перемогу здобула збірна Франціі, яка випередила Норвегію і Швецію. Французи і шведи пробігли по одному штрафному кругу, а норвежці – два.

Україну представляли Артем Прима, Дмитро Підручний, Богдан Цимбал і Антон Дудченко. Наші біатлоністи фінішували на 13-му місці з відставанням 5 хвилин 51 секунда. В пасиві українців 6 штрафніх кіл та 11 додаткових патронів. Чотири штрафних кола подолав Підручний та по одному – Цимбал і Дудченко.

Результати українців на етапах:
1-й етап. Прима – сьомий +45,9 (0+3)
2-й етап. Підручний – 17-й  +3.03,2 (4+3)
3-й етап. Цимбал -  13-й +3.57,9   (1+6)
4-й етап. Дудченко – 13-й +5.51,1 (1+3)

Післе дев’яти стартів на чемпіонаті світу в Оберхофі  в медальному заліку продовжує лідирувати збірна Норвегії, спортсмени якої завоювали11 медалей (5-4-2), на друге місце піднялася Франція 3 (2-0-1), на третому - Швеція 7 (1-2-4), на четвертому Німеччина 2 (1-1-0), на пятому – Італія 2 (0-1-2), на шостому – Австрія 1 (0-1-0).