Біатлон. Чемпіонат світу. Збірна Норвегіі виграла змішану естафету; Україна - десята

Біатлон. Чемпіонат світу. Збірна Норвегіі виграла змішану естафету; Україна - десятаCьогодні, 8 лютого, в Оберхофі (Німеччина) чемпіонат світу з біатлону стартував змішаною естафетою 4х6 км.

Перемогу святкувала збірна Норвегії, яка випередила команду Італії на 11,6 секунди. Бронза дісталась Франції - +55,9.
Таким чином, норвежці відстояли своє звання чинних чемпіонів.

Українці Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Дмитро Підручний, Антон Дудченко фінішували на 10-му місці з відставанням 2 хвилини 45,3 секунди.

Результати українців на етапах.
1-й етап. Анастасія Меркушина – 15-та +1.05,4 (0 +0)
2-й етап. Юлія Джима – десята +1.25,2 (0+1)
3-й етап. Дмитро Підручний -  десятий +1.50,6 (0+3)
4-й етап. Антон Дудченко – десятий +2.45,3 (0+3)

Біатлон. Чемпіонат світу. Оберхоф (Німеччина). 8 лютого
Змішана естафета 4х6 км, вісім вогневих рубежів.
1. Норвегія (Інгрід Ландмарк Тандреволд, Марте Олсбю Ройселанд, Стурла Холм Легрейд, Йоханнес Бьо) – 1:04.41,9 (1 штрафне коло + 9 додаткових патронів)
2. Італія (Ліза Вітоцці, Доротея Вірер, Дідье Біоназ, Томмазо Джакомель) -  +11,6 (0+6)
3. Франція (Жюлія Сімон, Анаіс Шевалье-Буше, Емільен Жаклен, Кентен Фійон Майє) - +55,9  (0+9)