Біатлон. ЧС. Норвежці виграли суперміст; українці – 15-ті

Біатлон. ЧС. Норвежці виграли суперміст; українці – 15-тіСьогодні, 16 лютого, в Оберхофі (Німеччина) на чемпіонаті світу з біатлону пройшла одиночна змішана естафета.

Перемогу святкували норвежці Йоханнес Бьо і Марте Олсбю Ройселанд. Другими стали австрійці Лиза Тереза Хаузер і Давід Коматц. Бронзу виграли італійці Лиза Вітоцці та Томмасо Жакомель.

Для українців Анастасії Меркушиної і Дмитра Підручного гонка стала провальною. В пасиві наших біатлоністів чотири штрафніх круга, 11 додаткових патронів і як результат 15 місце. Три штрафних кола пробігла Анастасія і один – Дмитро.

Результати українців на етапах:
1-й етап. Меркушина – одинадцята +38,3 (0 штрафних кіл + 2 додаткових патрона)
2-й етап. Підручний – восьмий +53,5 (0+2)
3-й етап. Меркушина – 17-та +2.29,5 (3+4)
4-й етап. Підручний -15-й +2.48,2 (1+3)

Післе восьми стартів на чемпіонаті світу в Оберхофі  в медальному заліку лідирує збірна Норвегії, спортсмени якої завоювали10 медалей (5-3-2), на другому місці Швеція 6 (1-2-3),на третьому - Німеччина 2 (1-1-0), на четвертому – Франція 2 (1-0-1), на п’ятому – Італія 2 (0-1-1), на шостому – Австрія 1 (0-1-0).

Нагадаємо, після дня відпочинку, в суботу в Оберхофі відбудуться дві естафетних гонки.