Біатлон. ЧС. Самуельссон виграв масстарт; Підручний – 23-й

Біатлон. ЧС. Самуельссон виграв мас старт; Підручний – 23-йСьогодні, 19 лютого, в Оберхофі (Німеччина) на чемпіонаті світу з біатлону пройшла чоловіча гонка з масовим стартом на 15 км.

Перемогу здобув швед Себастьян Самуельссон, випередивши свого співвітчизника Мартіна Понсілуому на 9,6 секунді. Бронзовим призером став норвежець Йоханнес Бьо з відставанням 38,8 секунди. Самуельссон стріляв точно, Понсілуома промахнувся двічі, Бьо – тричі.

В гонці приймали участь два українських біатлоніста. Дмитро Підручний з чотирма промахами фінішував на 23-му місці. Антон Дудченко з трьома промахами посів 25 місце.

На лижні найшвидчим був Понсілуома – 33.01,89, другий – Йоханнес Бьо - +0,3, третій – Самуельссон - +7,1. Підручний – 24-й - +1.51,6, Дудченко – 28-й - +2.04,1.

По швидкострільності кращий Понсілуома – 1.33,4 (2 промахи), другий – норвежець Ендре Стрьомсгейм – 1.34,4 (3), третій – Підручний – 1.37,4 (4). Дудченко – 25-й – 1.58,6 (3).

Післе 11-ти стартів на чемпіонаті світу в Оберхофі  в медальному заліку лідирує збірна Норвегії, спортсмени якої завоювали12 медалей (5-4-3), на другому Швеція 10 (2-3-5), на третьому Франція 3 (2-0-1), на четвертому Німеччина 3 (1-2-0), на п’ятому Італія 1 (1-1-2), на шостому – Австрія 1 (0-1-0).