Крістіансен виграв масстарт на етапі КС з біатлону в Естерсунді; Дудченко – 16-й

Сьогодні, 12 березня в Естерсунді (Швеція) восьмий етап Кубка світу з біатлону завершився передостаннім в сезоні чоловічим масстартом на 15 км.

Переможцем став норвежець Ветле Шостад Крістіансен, який стріляв точно і випередив на 9,1 секунди свого співвітчизника Йоханнеса Дале (1 промах) та на 12,3 секунди француза Еріка Перро (1).

В гонці приймав участь один українець Антон Дудченко, який з одним промахом і відставанням в 1 хвилину 15,4 секунди фінішував 16-м.

Найкращий лижний хід показав швед Мартін Понсілуома, другий – норвежець Йоханнес Дале - +14,2, третій – чех Міхал Крчмарж - +25,0.  Антон Дудченко – 22-й - +1.27,4.

Найкращу швидкострільність продемонстрував норвежець Ендре Стремсхайм – 1.24,8 (5 промахів), другий – німець Юстус Штрелов – 1.31,6 (3), третій – норвежець Стурла Легрейд – 1ю34,2 (2). Антон Дудченко – шостий – 1.36,3 (1).