Йоханнес Бьо виграв спринт на етапі КС в Нове Мєсто; Дудченко – 17-й

Йоханнес Бьо виграв спринт на етапі КС в Нове Мєсто; Дудченко – 17-йСьогодні, 2 березня, в Нове-Место (Чехія) сьомий етап Кубку світа з біатлону стартував чоловічою спринтерською гонкою на 10 км.

Увесь пьедестал зайняли норвежці. Переміг Йоханнес Бьо, другим став Тарьей Бьо, програвши молодшому брату 30, секунд, при цьому обидва стреляли без промахів. Призову трійку замкнув Ветле Шостад Крістіансен з відставанням в одну хвилину 15,2 секунди при одному промаху.

Кращим серед п’яти українців став Антон Дудченко, який стріляв точно і з відставанням 2 хвилини 8 секунд посів 17 місце. Це його другий найкращий результат на етапах Кубка світу.

Дмитро Підручний пробіг три штрафних кола і фінішував на 32 місці. Артем Прима (1 промах) став 35-м, Богдан Цимбал (1 промах) – 43-й, Денис Насико (2 промахи) – 75-й.

Найкращий лижний хід у гонці показав Йоганнес Бьо. Дмитро Підручний  - 21-й (+1.30,6).

Найкращу швидкострільність показав словенець Міха Довжан – 40,6 (3 промахи). Артем Прима – шостий – 44,5 (1).