Йоханнес Бьо переміг в спринті на етапі КС в Антхольці; Прима – 31-й

Йоханнес Бьо переміг в спринті на етапі КС в Антхольці; Прима – 31-йФото:  IBU/Christian Manzoni

Сьогодні, 20 січня в Антхольці (Італія) на шостому етапі Кубка світу з біатлону-2022/2023 відбулась чоловіча спринтерська гонка на 10 км.

Переміг норвежець Йоханнес Бьо. Другим став швед Мартін Понсілуома, який програв переможцю 31,4 секунди, третім – норвежець Стурла Легрейд з відставанням 37,3 секунди. Бьо і Понсілуома пробігли по одному штрафному колу, Легрейд стріляв без промахів.

З п’яти українців в заліковій зоні фінішував тільки Артем Прима, який з одним колом штрафа і відставанням 2 хвилини 9,2 секунді став 31-м.

Кращим на лижні в гонці був Йоханнес Бьо, другим - Мартін Понсілуома (+41,1), третім німець Бенедикт Долль (+42,9).

Прима – 51-й (+2.11,5), Антон Дудченко 62-й (+2.25,6), Тарас Лесюк – 75-й (+2.42,7) Денис Насико – 76-й (+2.44,1), Артем Тищенко – 93-й (+4.01,5).

Швидше всіх стріляв канадієць Адам Раннеллс – 44,7 секунди, другий австрієць Сімон Едер – 44,9, третій – Артем Прима – 46,2. Тищенко – шостий (47,9), Дудченко – дев’ятий (49,8), Насико – 33-й (55,6), Лесюк – 59-й (1.00,5).