Біатлон. Чемпіонат світу. Германн-Вік перемогла в спринті; Джима – 29-та

Деніз Херманн-Вік. Фото: biathlonworld.com

Cьогодні, 10 лютого, в Оберхофі (Німеччина) на чемпіонаті світу з біатлону пройшла жіноча спринтерська гонка на 7,5 км с двома вогневими рубежами.

Перемогу святкувала німкеня Деніз Германн-Вік. Серебро виграла шведка Ханна Еберг з відставанням 2,2 секунди, а її співвитчизниця  Лінн Перссон стала бронзови призером (+26,2).  Всі призерки стріляли без промахів.

Серед українок найкращою була Юлія Джима, яка з одним промахом і відставанням 1 хвилина 40,3 секунди посіла 29- місце.

Кращий лижний хід в гонці показала чемпіонка Германн-Вік (19.26,7), другий результат у норвежки Марте Олсбю Ройселанд (+12,7), третій – у Ханни Еберг (+13,4).

Джима – 37-ма (+1.15,9), Анастасія Меркушина – 49-та (+1.30,9), Олена Білосюк – 63-тя (+1.52,3), Дар’я Блашко – 95-та (+3.57,8).