Біатлон. ЧС. Ханна Еберг виграла індивідуальну гонку; Джима – замкнула топ-40

Біатлон. ЧС. Ханна Еберг виграла індивідуальну гонку; Джима – замкнула топ-40Сьогодні, 15 лютого, в Оберхофі (Німеччина) на чемпіонаті світу з біатлону пройшла жіноча індивідуальна гонка на 15 км з чотирма вогневими рубежами.

Золото здобула шведка Ханна Еберг. На даний час, саме в індивідуальних гонках,  Ханна вже двократка чемпіонка світу і олімпійська чемпіонка.
Срібним призером сьогодні стала ще одна швецька біатлоністка Лінн Перссон, яка програла співвітчизниці 10,3 секунді. Трійку призерок замкнула італійка Лиза Вітоцці з відставанням 48,5 секунди. В пасиві переможниці дві штрафні хвилини, Перссон стріляла без промахів, а Вітоцці промахнулась один раз.

Краща серед українок Юлія Джима посіла 40 місце з відставанням 5 хвилин 45,5 секунді при п’яти промахах.

Післе семи стартів на чемпіонаті світу в Оберхофі  в медальному заліку лідирує збірна Норвегії, спортсмени якої завоювали 9 медалей (4-3-2), на друге місце вийшла Швеція 6 (1-2-3),на третьому - Німеччина 2 (1-1-0), на четвертому – Франція 2 (1-0-1), на п’ятому – Італія 2 (0-1-1).