Ройселанд виграла спринт на етапі КС в Нове Мєсто; Джима стала 11-ю

Ройселанд виграла спринт на етапі КС в Нове Мєсто; Джима стала 11-юСьогодні, 3 березня, в Нове-Место (Чехія) на сьомому етапі Кубка світу з біатлону пройшла жіноча спринтерська гонка на 7,5 км.

Перші два міста зайняли норвежки. Перемогла Марте-Олсбю Ройселанд. Інґрід-Ландмарк Тандреволд програла співвітчизниці 20,5 секунді. Трійку призерок замкнула француженка Анаїс Шевалье-Буше з відставанням 29,3 секунді. Ройселанд стреляла точно, а Тандреволд і Шевалье Буше промахнулися по разу.

Кращий результат сереб українок показала Юлія Джима, яка уникла штрафних кіл і с відставанням 45,9 секунді зайняла 11 місце.
До гонки переслідування також відібрались Анастасія Меркушина та Олена Білосюк – обидві показали однаковий результат – 26 місце, а також Дар'я Блашко – 43-я.

Найкращий лижний хід у гонці показала словенка Анамарія Лампич, друга Тандреволд (+0,2), третя – Ройселанд (+12,1). Серед українок кращою була Джима – (+51,2).

Найкращу швидкострільність у гонці показала італійка Доротея Вірер – 43,8 (1 промах), друга –  молдованка Алла Гіленко – 44,6 (4), третя – австрійка Ліза-Тереза Хаузер – 45,1 (0). Серед українок краща Меркушина – восьма 48,7 (1).