Йоханнес Бьо виграв індивідуалку в Рупольдингу; три українця в топ-30

Йоханнес Бьо виграв індивідуалку в Рупольдингу; три українця в топ-30Сьогодні, 11 січня, у Рупольдингу (Німеччина) стартував п’ятий етап Кубка світу з біатлону сезону 2022-2023. Першими змагались чоловіки у індивідуальній гонці на 20 км з чотирма вогневими рубежами.

Два перших місця зайняли норвезькі спортсмени. Переміг Йоханнес Бьо, випередивши Ветле-Шостада Крістіансена на 9,9 секунді. В пасиві Бьо дві штрафних хвилини, у Крістіансена – одна. Третім призером стал словенець Яков Фак з відставанням 29,3 секунди при точній стрільбі.

Три українських біатлоніста фінішували в топ-30. Деніс Насико – 26-й, Артем Тищенко – 28-й, Тарас Лесюк - 29-й, у всіх по одному промаху. В залікову зону заїхав також Богдан Цимбал, який с двома промахами став 34-м. Без залікових очок залишився Руслан Ткаленко – 46-й (3 промаха).

Нагадаємо, наша команда виступала без трьох своїх лідерів, які зараз знаходяться в Австрії. Дмитро Підручний продовжує відновлюватись після операції, а Артем Прима, Антон Дудченко, як і Олена Білосюк, готуються до естафет в Рупольдінгу.