Біатлон. Кубок. 6-й етап. Три українки у топ-20 в індивідуальній гонці

Біатлон. Кубок. 6-й етап. Три українки у топ-20 в індивідуальній гонціСьогодні, 19 січня, в Антхольці (Італія) на шостому етапі Кубка світу з біатлону у жінок відбулась коротка індивідуальна гонка на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами.

П’ять українок зв’яли участь у гонці. Кращий результат показала Анастасія Меркушина, яка з одним промахом і відставанням у дві хвилини зайняла 13 місце. Двічі промахнулись Юлія Джима і Ірина Петренко і посіли відповідно 17 и 18 місця. Христина Дмитренко з трьома промахами стала 32-й. Анна Кривонос не закрила шість мішеней і зайняла в протоколі 76- позицію.

Першу особисту перемогу в кар’єрі у гонках Кубка світу святкувала швейцарка Лєна Хеккі-Гросс. Вона закрила всі мішені і виграла у найближчої суперниці із Франції Жюлії Сімон, яка промахнулась двічі, 20,2 секунди. Трійку призерів замкнула ще одна француженка – Лу Жанмонно з одним промахом і відставанням 31,4 секунди.