Біатлон. Кубок світу. 5-й етап. Жіноча збірна України фінішувала п’ятою в естафеті

Жіноча збірна Франції з біатлону очолила Кубок націй; Україна скоротила відставання від восьмого місцяСьогодні, 10 січня, в Рупольдингу (Німеччина) програма пятого етапу Кубка світу-2023/24 з біатлону розпочалась четвертою в сезоні класичною жіночою естафетою 4х6 км з вісьмома вогневими рубежами.

Збірна України, яку представляли Ірина Петренко, Юлія Джима, Анастасія Меркушина та Христина Дмитренко фінішувала на п’ятій позиції з відставанням 1 хвилина 36,1 секунді. Це найкращий результат нашої жіночої команди в сезоні.
Українки уникли штрафних кіл та використали чотири додаткових патрони. В боротьбі за п'яте місце українська команда випередила на 4,6 секунди збірну Італії.

Другу поспіль естафету виграла збірна Франції, випередивши команду Швеції на 8,7 секунди. Бронзу завоювала Німеччина з відставанням 46,7секунди. Француженки використала чотири додаткових патрона, шведки і німкені – по три.

В гонці приймали участь 19 команд, з них п’ять були зняті як колові (США, Болгарія, Латвія, Слорваччина та Казахстан)