Біатлон. Кубок світу. 4-й етап. Француженка Сімон виграла переслідування; Меркушина – 24-та

Біатлон. Кубок світу. 4-й етап. Франіцуженка Сімон виграла переслідування; Меркушина – 24-таСьогодні, 6 січня, в Обергофі (Німеччина) на четвертому етапі Кубка світу-2023/24 з біатлону пройшла жіноча гонка переслідування на 10 км.

Перемогла француженка Жюлья Сімон (2 промахи), яка по ходу гонки піднялась з десятої стартової позиції. Вона на 18,9 секунди свою співвітчизницю Жюстін Брезу-Буше (3 промахи), яка стартувала в гонці першою. Трійку призерів замкнула норвежка Інґрід-Ландмарк Тандреволд (2 промахи), яка по ходу гонки зуміла піднятись на подіум з 17-й стартової позиції.

У гонці приймали участь три українки і кращою серед них стала Анастасія Меркушина, яка закрила всі 20 мішеней. Але на трасі Анастасія була не переконливою і з відставанням майже у три з половиної хвилини фінішувала на 24-й позиції.
Юлія Джима з одним промахом зайняла 32 місце, як і в спринті. Христина Дмитренко не закрила дві мішені і в підсумку з відставання більш ніж 4 хвилини зайняла 39 місце.