Біатлон. Кубок світу. 4-й етап. Француженка Бреза-Буше виграла спринт; Меркушина – 27-ма

Біатлон. Кубок світу. 4-й етап. Француженка Бреза-Буше виграла спринт; Мнркушина – 27-маСьогодні, 5 січня, в Обергофі (Німеччина) на четвертому етапі Кубка світу-2023/24 з біатлону пройшла жіноча спринтерська гонка на 7,5 км.

Переможницею стала француженка Жустін Бреза-Буше, яка не дивлячись на два промахи випередила точно стрілявшу німкеню Франціску Пройс на 4,4 секунди. Третьою стала француженка Софі Шово з відставанням 4,6 секунди при одному промаху.

Краща серед україной Анастасія Меркушина стріляла без промахів і з відставанням 1 хвилина 45,1 секунди посіла 27 місце. Кубкові очки також заробили Юлія Джима (2 промахи), що зайняла 32 місце та Христина Дмитренко (1 промах) – 38-ма.

Ірина Петренко і Любов Кип'яченкова не змогли відібратися до гонки переслідування посівши 70-те та 75-те місця відповідно.