Вітоцці перемогла в індивідуальній гонці в Рупольдінгу; Джима – двадцята

Витоцци перемогла в індивідуальній гонці в Рупольдінгу; Джима – двадцята

Сьогодні, 12 січня, у Рупольдингу (Німеччина) на п’ятому етапі Кубка світу з біатлону пройшла жіноча індивідуальна гонка на 15 км с чотирма вогневіми рубежами.

Перемогу святкувала італійка Ліза Вітоцці, яка випередила своїх співвітчизниць - Лу Жанмонно на 39,0 секунд, Жюлію Сімон на 45,2. Вітоцці і Жанмонно стріляли точно, Сімон промахнулася один раз.

В гонці приймали участь чотири українські біатлоністки. Кращою стала Юлія Джима, яка с двома промахами та відставанням більше трьох хвилин замкнула топ-20. В заліковій зоні також фінішувала Анастасія Меркушина (2 промаха) – на 31-му місці. Анна Кривонос (1 промах) – зайняла 41 місце, Любов Кип'яченкова (7 промахів) – 89.
Дарья Блашко не стартувала через хворобу.

На лижні найшвидше бігла німкеня Деніз Херманн.  Джима – 20-та (+1.29,9), Меркушина – 45-та (+3.08,2),  Кип'яченкова – 70-та (+4.04,5), Кривонос – 77-ма (+4.30,0).

Найшвидше стріляла німкеня Анна Вайдель – 1.29,9. Меркушина – п’ята (1.37,2), Кривонос – 19-а (1.42,9), Джима – 38-ма (1.54,2), Кип'яченкова – 60-а (2.02,9).