Біатлон. Кубок світу. 4-й етап. Жіноча збірна Франціі виграла естафету; українки - восьмі

Сьогодні, 7 січня, в Обергофі (Німеччина) програма четвертого етапу Кубка світу-2023/24 з біатлону завершилась третью в сезоні класичною жіночою естафетою 4х6 км з вісьмома вогневими рубежами.

Перемогла збірна Франції, випередивши на 9,3 секунди команду Норвегії. Трійку призерів замкнуда збірна Швеції з відставанням 33,5 секунди.

У збірній України за декілька годин до статру гонки було зроблено заміну і замість Ірини Петренко на стартовому етапі довелось бігти Олені Городній. Таким чином українки Олена Городна, Юлія Джима, Анастасія Меркушина та Христина Дмитренко фінішували на восьмому місці, маючи в пасиві 10 додаткових патронів та 1 коло штрафу, на яке на третьому етапі завітала Анастасія Меркушина.

Результати українок на етапах:

1-й етап. Олена Городна – 12-та +1.47,8 (0+4)

2-й етап. Юлія Джима – дев’ята +2.29,7 (0+2)

3-й етап. Анастасія Меркушина - 12-та +4.08,2  (1+3)

4-й етап. Христина Дмитренко - восьма +5.18,7 (0+1)

П’ятий етап Кубка світу стартує в середу у Рупольдінгу (Німеччина).

Біатлон. Кубок світу-2023/24. 4-й етап. Обергоф (Німеччина). 7 січня

Жінки. Естафета. 4х6 км, вісім вогневих рубежів.

1. Франція (Лу Жанмоно, Жюстін Бреза-Буше, Софі Шово, Жюлія Сімон) - 1:12.42,5 (0 штрафних кіл + 12 додаткових патронів)

2. Норвегія (Юні Арнеклеів, Маріт Скоган, Каролін Кноттен, Інгріл Ландмарк Тандреволд) - +9,3 (0+10)

3. Швеція (Анна Магнуссон, Лінн Перссон, Ханна Еберг, Ельвіра Еберг) - +33,5(1+8)