Біатлон. Чемпіонат Європи. Норвежець Соерум виграв індивідуальну гонку; Дудченко – 12-й

Сьогодні, 24 січня, у Брезно-Осрблі (Словаччина) чемпіонат Європи з біатлону стартував чоловічою індивідуальною гонкою на 20км з чотирма вогневими рубежами.

Весь подіум зайняли норвезькі біатлоністи. Золото виграв Вебйорн Соерум, який стріляв без промахів і випередив суперників більш ніж на хвилину. Срібним призером став Йохан-Олав Ботн, котрий промахнувся двічі. Бронза дісталася Мартіну Улдалю.

Кращий серед п’ятьох українців Антон Дудченко посів 12-те місце з відставанням майже чотири хвилини при одному промасі.

Найшвидшим на лижні був Йохан-Олав Ботн, другим Соерум - +1.02,8, третім латвієць Андрейс Расторгуєвс - +1.20,2.

Кращий з українців Віталій Мандзін – 27-й - +3.19,4.

Найшвидше стріляв літовець Лінас Баніс – 1.23,2 (4 промахи). Дудченко – 30-й - 1.54,6 (1), Тищенко – 31-й – 1.54,9 (2).