Біатлон. Кубок світу. 4-й етап. Норвежці зайняли весь п’єдестал у переслідуванні, Підручний – 31-й

Ендре Стрьомсгейм (Норвегія). Фото: biathlonworld.com

Сьогодні, 6 січня, в Обергофі (Німеччина) на четвертому етапі Кубка світу-2023/24 з біатлону пройшла чоловіча гонка переслідування на 12,5 км.

Норвезькі біатлоністи зайняли п’ять перших місць. Переміг Ендре Стрьомсгейм, випередивши на 17,8 секунди Стурла Легрейда. Обидва припустилися двох промахів. Третім призером став Йоханнес Дале-Шевдаль , якому по ходу гонки вдалося піднятись на подіум з 13 стартової позиції.

У гонці приймали участь чотири українця. Кращим став Дмитро Підручний, який з чотирма промахами і відставанням у 3 хвилини 41 секунду зайняв 31 місце, піднявшись на три позиції. Антон Дудченко стріляв точно, але з відставанням 3.47,2 фінішував 33-м після 41-го місця у спринті. Віталій Мандзін (4 промахи) втратив вісім позицій і фінішував 39-м. Артем Прима (3 промахи) замкнув топ-50.