Зимова Універсіада-2023. Біатлоніст Дмитро Грущак – срібний призер в гонці переслідування

Зимова Універсіада-2023. Біатлоніст Дмитро Грущак – срібний призер в гонці переслідування20 січня в Лейк-Плесиді (США) на Всесвітній Зимовій Універсіаді в змаганнях біатлоністів відбулись гонки переслідування.

Українець Дмитро Грущак з одним промахом став срібним призером, піднявшись з сьомої стартової позиції після спринту.

Переміг американець  Бйорн Вестервельт, який не дивлячись на чотири промахи зміг срібло спринту обміняти на золото. Третім призером стал Поляк Войцех Янік.

Владислав Чихарь  з трьома колами штрафу фінішував 10-м, Роман Боровик з чотирма промахами став 12-м.

У жінок перемогла канадійка Шайло Руссо (3 промахи). Краща з українок Юлія Городна з трьома промахами і відставанням більше 2 хвилин фінішувала шостою, піднявшись з восьмої стартової позиції.

Для української збірної на Універсіаді бронзова медаль Грущака вже третя нагорода, дві з яких – у біатлоні. Нагадаємо раніше біатлоністи Юлія Городна і Степан Кінаш виграли бронзу в одиночному міксті, а Дмитро Мазурчук і Віталій Гребенюк стали бронзовими призерами командних змагань з лижного двоборства (трамплін + гонка переслідування). Слід відзначити, що до Універсіади-2023 Україна не отримувала медалей на Всесвітніх університетських змаганнях у лижному двоборстві.