Став відомий склад збірної України з біатлону на сезон-2023/24

Став відомий склад збірної України з біатлону на сезон-2023/24Президент Федерації біатлону України Іван Крулько оголосив імена спортсменок, які тренуватимуться під керівництвом нового наставника жіночої збірної Миколи Зоца та його тренерського штабу.

До складу команди увійшло одразу 12 спортсменок: Анастасія та Олександра Меркушині, Дар'я Блашко, Любов Кип'яченкова, Христина Дмитренко, Анна Кривонос, Ірина Петренко, Дарина Чалик, Юлія та Олена Городні, а також Ксенія Приходько, Оксана Коваленко.

Таким чином, команда А і команда Б готуватимуться до сезону разом. В той же час, Юлія Джима та Олена Білосюк тренуватимуться окремо від команди.  

Варто зазначити, що сестри Семеренко не увійшли в жодну з команд для підготовки до сезону 2023/2024.

Що стосується чоловічої команди А, то тут без несподіванок: 8 біатлоністів готуватимуться до зимового сезону-2023/24. У команді: Дмитро Підручний, Антон Дудченко, Артем Прима, Богдан Цимбал, Денис Насико, Артем Тищенко, Тарас Лесюк, Віталій Мандзин. Тобто, у порівнянні із підготовкою до сезону 2022/2023, до команди А доєднався Артем Тищенко.  

Продовжуватиме тренувати спортсменів словацький фахівець Юрай Санітра, який очолює чоловічу збірну з 2016 року. Його помічниками, як і у минулому сезоні, будуть Олексій Кравченко та Роман Лейбюк.

Доволі неочікуваним стало рішення про те, що на збори з чоловічою командою буде їздити лідерка жіночої збірної – Юлія Джима. Спортсменка буде підключатися до зборів з чоловічою командою А. Біатлоністка готуватиметься за планами Уроша Велепеця.

Чоловічу команду Б тренуватиме Олександр Кравченко, який у сезоні 2022/23 очолював жіночу команду А. У цьому ж сезоні він готуватиме резерв чоловіків. До складу чоловічої команди Б увійшли Руслан Ткаленко, Степан Кінаш, Дмитро Грущак, Роман Боровик та Владислав Чихарь. Контролюватиме процес підготовки Юрай Санітра.

Олександр Кравченко також допомагатиме готуватися капітану жіночої збірної Олені Білосюк. Відповідно підготовку до сезону спортсменка буде проводити разом із резервістами чоловічої збірної.

 
За матеріалами: Sport.ua
КОММЕНТИРОВАТЬ
Популярний ролик
Опитування
Ми в соцмережах
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Актуальне