Президент Федерації біатлону України Крулько: Кібербіатлон - майбутнє у світі цифровізації

Президент Федерації біатлону України Крулько: Кібербіатлон - майбутнє у світі цифровізаціїПрезидент Федерації біатлону України Іван Крулько повідомив про підписання меморандуму з Національним університетом фізичного виховання і спорту України.

«Як Президент Федерації Біатлону підписав меморандум із ректором Національного Університету фізичного виховання і спорту України Імасом Євгеном Вікторовичем, щодо майбутньої поглибленої співпраці. Та вже створили спільну робочу групу, котра буде напрацьовувати базу по кожному напрямку, встановлюватиме терміни реалізації кожного завдання та контролюватиме хід виконання. Будемо працювати над тим аби біатлон став масовим спортом, а наші спортсмени мали де і мали як тренуватися, а країна отримала потужний резерв.

Домовилися про створення спеціалізованої кафедри на базі Університету та профільних коледжів. Це допоможе у розбудові інфраструктури біатлону, що є для мене одним із головних завдань на цій посаді.

В пріоритеті також розвиток науково-дослідного напрямку роботи.

Важливо, щоб біатлоністи та фахівці, які з ними працюють мали повне та глибоке розуміння щодо фізичного стану та можливостей спортсменів. Підхід до здоров‘я біатлоністів має бути професійним. Для кожного повинна бути підібрана індивідуальна програма тренувань. Це однозначно покращить результати біатлоністів.

Не можемо забувати й про цифровий прогрес. Аби йти у ногу з часом, ми будемо розвивати кіберспорт. Я переконаний, що кібербіатлон це майбутнє у світі цифровізації. Тим більше, що Національний Університет фізичного виховання і спорту України став піонером у цьому питанні та вже має кафедру кіберспорту. Так, це амбітні плани й так, вони потребують часу, коштів та сили волі. Попереду багато роботи. Але я впевнений у команді, котра буде над цим працювати. І я переконаний, що нам це вдасться!» - йдеться в повідомленні.

 
За матеріалами: Facebook
КОММЕНТИРОВАТЬ
Популярний ролик
Опитування
Ми в соцмережах
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Актуальне