Біатлон. Кубок. 6-й етап. Норвежці зайняли весь п’єдестал у мас-старті; Прима фінішував останнім

Ветле-С’ястад Крістіансен. Фото: biathlonworld.com

Сьогодні, 21 січня, в Антхольці (Італія) на шостому етапі Кубка світу з біатлону відбулась чоловіча гонка з масовиv стартом на 15 км, з чотирма вогневими рубежами.

Норвезькі біатлоністи зайняли три перших місця. Переміг Ветле-С’ястад Крістіансен. В боротьбі за друге місце Йоханнес Дале-Шевдаль випередив Вебйорна Соерума, при цьому обидва на останньому колі обійшли француза Кантена Фійона-Майе.

Українець Артем Прима припустився вісьмох промахів і фінішував на останньому, 30-му місці.

Найшвидшим на лижні був Йоханнес Бьо, другим Йоханнес Дале-Шевдаль (+23,8), третім – німець Філіпп Наврат (+35,8). Прима – 29-м (+3.22,3).

Швидше усіх стріляв Кантен Фійон Майе – 1.23,9 (0) промахів, другий – француз Емільєн Жаклен – 1.25,9 (3), третій – австрієць Сімон Едер – 1.27,4 (2). Прима – 18-й – 1.47,7 (8).