Біатлон. Кубок. 5-й етап. Норвежець Дале-Шевдаль – переможець гонки переслідування; Насико – 37-й

Сьогодні, 14 січня, в Рупольдингу (Німеччина) на п’ятому етапі Кубка світу з біатлону відбулась чоловіча гонка переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами.

Весь п’єдестал зайняли норвежці. Переміг Йоханнес Дале-Шевдаль, який спромігся піднятись з п’ятой стартової позиції. Другим фінішував переможець спринту Ветле-Сьястад Крістіансен (+1,7), третім - Йоханнес-Тінґнес Бьо, піднявшись з дев'ятого місця (+2,4). Переможець і Бьо припустилися двох промахів, Кристіансен – трьох.

В гонці взяли учать чотири українця. На дві позиції у порівнянні зі стартом піднявся Денис Насико (37-й), на 16 – Артем Тищенко (43-й), сім позиція втратив Тарас Лесюк Лесюк (49-й), на одну піднявся  Віталій Мандзин (52-й).