Біатлон. Кубок. 6-й етап. Жюлія Сімон виграла мас-старт; Джима – 13-та

Сьогодні, 21 січня, в Антхольці (Італія) шостий етап Кубка світу з біатлону завершився жіночою гонкою з масовим стартом на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами.

Перших два місця зайняли французькі біатлоністки. Перемогла Жюлія Сімон, випередивши Лу Жанмонно на 8,9 секунди. Третьою фінішувала швейцарка Лєна Хеккі Гросс з відставанням 20,7 секунди. Сімон і Хекі Гросс промахнулись двічі, Жанмонно – один раз. ,

В гонці взяли участь три українки. Кращий результат показала Юлія Джима – 13-те місце з відставанням у 1 хвилину 19,6 секунди при одному промасі. Анастасія Меркушина теж промахнулась один раз, але з відставанням 1.33,4 посіла 15-те місце.  Ірина Петренко двічі помилилась на вогневому рубежі і стала 23-ю.

Кращий лижний хід у гонці продемонструвала словенка Анамарія Лампіч, друга француженка Жюстін Бреза-Буше - +22,3, третя – француженка Софі Шово - +42,3.  Джима  - 19-та - +1.32,7, Меркушина – 21-ша - +2.05,4, Петренко – 29-та - +3.10,7.

Кращий показник по швидкострільності у Жюлії Сімон – 1.21,7 (1 промах). Петренко – третя – 1.31,5 (2), Меркушина – шоста – 1.37,2(1), Джима – 26-та – 1.59,1 (1).