Глава Федерації фехтування РФ вважає розкольниками росіян, які їдуть на ОІ-2024

Олімпійські ігри в Парижі пройдуть без російських фехтувальниківГлава Федерації фехтування Росії Ільгар Мамедов висловився про нейтральний статус спортсменів із країни «404» на Олімпійських іграх-2024 у Парижі.  

«Для нас жодної Олімпіади не буде. Не можна ділити суспільство в жодному разі. І не можна, щоби рішення дали на відкуп кожної федерації. Тому що одна федерація так думає, інша – інакше. Такого допускати не можна, інакше анархія. Невже так важко це позначити?

Якщо туди поїдуть 30-40 людей з усієї країни, вони поїдуть безпритульними. Я – головний тренер збірної Росії, а не головний тренер збірної безпритульних. Команд не буде, у особистих змаганнях найсильніших не буде. На що нам погоджуватися? На кісточку, яку кинули? Цього не можна допускати.

Велика не поїде, Єгорян не поїде, Нікітіна, Позднякова... Весь п'єдестал, який ми побачили на «Московській шаблі», його відсіяли від Олімпіади. І як я дивитимусь їм у вічі, якщо когось іншого відправлю на відбір за одне нещасне місце на Ігри? Я виглядатиму зрадником для всього свого колективу, яким керую вже понад 11 років як тренер».

 
За матеріалами: XSPORT
КОММЕНТИРОВАТЬ
Популярний ролик
Опитування
Ми в соцмережах
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Актуальне