Українські рапіристки на Кубку світу здобули першу в історії командну медаль

Українські рапіристки. КФВС МОН України

У Гонконгу пройшов п’ятий, заключний у нинішньому сезоні етап Кубка світу з фехтування на рапірах серед жінок.

Збірну України на турнірі представили Аліна Полозюк, Ольга Сопіт, Катерина Буденко та Дарія Миронюк.

У першому раунді Україна здобула впевнену перемогу над Канадою з рахунком 45:32, у чвертьфіналі здолала Австрію (36:28).

У півфіналі українські рапіристки не зуміли нав'язати боротьбу італійкам, програвши 32:45, але пройшли у «бронзовий» фінал.

Суперницею України у протистоянні за медаль стала команда Південної Кореї. Український квартет, поступаючись під час поєдинку п'ятьма уколами (11:16), зумів вирвати перемогу — 34:31.

Переможцем етапу Кубка світу у Гонконзі стала збірна Італії, яка розгромила у фіналі Францію з рахунком 45:30.

Таким чином, Україна завоювала першу в історії командну медаль жіночого Кубка світу з фехтування на рапірах.

За матеріалами: Суспільне Спорт