Глазков виступив на підтримку Вихриста

Бронзовий призер Олімпійських ігор в Пекіні-2008 В'ячеслав Глазков згадав, як керівництво Федерації боксу України «відпускало» його в професіонали і виступив на підтримку Віктора Вихриста.

В'ячеслав Глазков з 2014 року живе в США. Свій останній бій українець провів 16 січня 2016 року. На кону поєдинку стояв титул чемпіона світу IBF. До заповітного чемпіонства залишався один крок. Але вже на початку бою Глазков отримав прикру травму коліна, яка привела до технічної поразки. Останні роки В'ячеслав працює в Америці водієм-далекобійником і практично не спілкується зі ЗМІ. Але недавно виявив активність в соцмережах в обговоренні переходу в професіонали українського боксера Віктора Вихриста. Глазков висловив гіпотезу, що перехід Вихриста супроводжується скандалом через те, що Віктор не сплатив відступні керівництву ФБУ. Також В'ячеслав згадав свою історію, коли він як і інші кращі українські боксери після Олімпіади збиралися переходити в профі-бокс.

В'ячеслав Глазков: «Ситуація з Вихристом нагадала історію мого переходу в професіонали. Після Олімпіади в Пекіні, де завоював бронзову медаль, у мене було тверде бажання переходити в професійний бокс.

Були пропозиція від К2, німецького «Юніверсум Бокс промоушен» і російської промоутерської компанії «Гармата» Кирила Пчельникова.

З'їздив до Німеччини, але там мені не сподобалося ставлення. У підсумку прийняв пропозицію від Пчельникова. Воно було вигідніше і в фінансовому плані. Німці пропонували 100 тисяч доларів відступних, російські - 200 тисяч.

Мій тодішній менеджер Сергій Янчишин запропонував поділити відступні в пропорції: 70 000 - мені, 65000 - йому і 65000 - Продивусу.
Чесно кажучи, взагалі не розумів, звідки там Продивус намалювався. Він на той момент зовсім недавно прийшов в федерацію боксу, для мене було дивно, що повинен віддати йому третину суми.

Спочатку грішив на Янчишина - думав, хоче собі забрати 130 тисяч. Але, як виявилося, даремно. Ми зустрілися в офісі Продивуса в Мостобуд, Янчишин там всі ці цифри повторив.

Коли я запропонував залишити мені 50 відсотків від суми, на мене, 24-річного пацана, почали тиснути. Продивус сказав, що ці гроші підуть на розвиток українського боксу.

Куди вони пішли насправді - не знаю, звітів про їх використання мені ніхто не давав. Можу тільки здогадуватися. Щоб все було максимально зрозуміло, доповню історію деталями.

200 тисяч доларів привозив до Києва російський промоутер Герман Титов, який представляв інтереси Кирила Пчельникова.
Мені Продивус з Янчишиним з цих 200 віддали 70 і відпустили з чистою совістю з побажанням досягти вершин в професійному боксі.

Підкреслю, що до Янчишина немає ніяких претензій. Протягом декількох років він був моїм менеджером, допомагав мені. Перед ним у мене були зобов'язання.

Що ж стосується Продивуса, то мені все відразу стало зрозуміло, коли побачив, як почали наїжджати на Вихриста.
Навряд чи б це сталося, якби керівництво федерації отримало від нього кошти на розвиток українського боксу».
рейтинг новости: 
КОММЕНТИРОВАТЬ
Популярний ролик
Опитування
Ми в соцмережах
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Актуальне