Біатлон. Кубок світу. 9-й етап. Італійка Вітоцці виграла останній спринт у сезоні; Джима – 22-га

Біатлон. Кубок світу. 9-й етап. Італійка Вітоцці виграла останній спринт у сезоні; Джима – 22-га14 березня в Кенморі (Канада) останній в сезоні, дев’ятий, Кубок світу з біатлону стартував жіночою спринтерською гонкою на 7,5 км з двома вогневими рубежами.

Перемогла італійка Ліза Вітоцці, випередивши француженку Лу Жанмонно на 5,5 секунди та Лєну Хеккі-Гросс зі Швейцарії на 8,6. Всі призеркии стріляли без промахів.

Кращий результат серед українок показала Юлія Джима, яка зробила два нулі і з відставанням у 1 хвилину 12,1 секунди посіла 22-ге місце. З одним колом штрафу на 33-й позиції в заліковій зоні фінішувала Ірина Петренко. З одним колом штрафу Христина Дмитренко стала 41-ою, а Анастасія Меркушина з двома промахами – 50-ою. Таким чином всі українки у суботу зможуть взяти участь у гонці переслідування.