Біатлон. Кубок світу. 8-й етап. Француженка Лу Жанмонно перемогла у гонці переслідування; Джима – 22-га

10 березня в Солт-Лейк-Сіті (США ) в останній день змагань на восьмому етапі Кубка світу з біатлону пройшла жіноча гонка переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами.

Француженка Лу Жанмонно після бронзи у спринті виграла золото у переслідуванні. Другою фінішувала італійка Ліза Вітоцці, програвши переможниці лише 0,4 секунди. Обидві припустилися по одному промаху. Третім призером стала француженка Жюлія Сімон, піднявшись на подіум з сьомої стартової позиції з відставанням у одну хвилину.

Українка Юлія Джима по ходу гонки з одним промахом піднялася на 22 місце з 33 стартової позиції. Христина Дмитренко не стартувала.

На лижні бистрішою була словенка Анамарія Лампич, другою – ліза Вітоцці (+29,1), третьою - Лу Жанмонно (+36,9). Джима – 25-та (+1.16,3).

Бистріше усіх стріляла Жюлія Сімон (1.28,0). Джима – 37-ма (2.12,7).

Перед  останнім етапом Кубка світу лідерство у загальному заліку зберігає норвежка Інгрид Ландмарк Тандреволд з перевагою над Лізою Вітоцці у 73 очка.