Біатлон. Кубок світу. 8-й етап. Йоханнес Бьо виграв гонку переслідування, Тар'єй Бьо- другий; Дудченко – 40-й

Тар'єй та Йоханнес Бьо. Фото: IBU/Christian Manzoni

10 березня в Солт-Лейк-Сіті (США ) останній день змагань на восьмому етапі Кубка світу з біатлону завершився чоловічою гонкою переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами.

Переможцем став норвежець Йоханнес Бьо, який по ходу гонки з одним промахом спромігся піднятись з 17-ої стартової позиції. Другим фінішував Тар’єй Бьо (2 промахи), програвши молодшому брату 6,4 секунди. Бронзовим призером став француз  Емільєн Жаклен (3 промахи) з відставанням 7,1 секунди.

Українець Антон Дудченко, як і в спринті, посів 40-ве місце з відставанням 4 хвилини 21,4 секунди.

Артем Прима не фінішував. Віталій Мандзин та Дмитро Підручний не стартували.

На лижні бистрішим у гонці був Йоханнес Бьо, другим – Тар’єй Бьо (+14,2). Дудченко – 50-й (+2.54,5).

Бистріше усіх стріляв норвежець Ендре Стрьомгейм (1.28,9). Дудченко – восьмий (1.37,3). Йоханнес Бьо – 21-й (1.46,4), Тар’єй Бьо – 27-й (1.50,7).

Перед  останнім етапом Кубка світу у загальному заліку лідирує Йоханнес Бьо та випереджає брата Тар’єя на 62 очки.

Заключний, дев’ятий, етап Кубка Світу відбудеться у канадському Кенморі 14-17 березня. У програмі спринти, гонки переслідування та мас-старти.