Біатлон. Кубок світу. 8-й етап. Француз Перро виграв спринт, Прима – 39-й

9 березня в Солт-Лейк-Сіті (США ) на восьмому етапі Кубка світу з біатлону пройшла чоловіча спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами.

Два перших міста зайняли французькі біатлоністи. Першу перемогу у кар'єрі здобув Ерік Перро, випередивши більш титулованого співвітчизника Емільєна Жаклена на 3,9 секунди. Трійку призерів замкнув норвежець Йохан-Олав Ботн з відставанням 11,3 секунди. Перро і Ботн стріляли точно, Жаклен припустився двох хиб.

Серед п’ятьох українці найкращими стали Артем Прима – 39-й та Антон Дудченко – 40-й. Обидва не закрили по одній мішені.
За межами топ-40 місця зайняли Віталій Мандзин – 48-й і Дмитро Підручний – 55-й, які відібрались до гонки переслідування. Тарас Лесюк посів 78 місце.

Сьогодні, 10 березня, відбудуться жіноча і чоловіча гонки переслідування та розпочнуться у 18:00 та 19:50 відповідно за київським часом.