Біатлон. Кубок. 8-й етап. Чоловіча збірна Норвегії виграла естафету; українці – дев’яті

8 березня в Солт-Лейк-Сіті (США ) восьмий етап Кубка світу з біатлону стартував чоловічою естафетою 4х7,5 км з вісьмома вогневими рубежами.

Перемогла збірна Норвегії, яка незважаючи на 3 штрафних кола, випередила найближчих суперників більш ніж на 27 секунд. У боротьбі за друге місце Італійці на фініші лиш на 0,8 секунди були попереду команди Німеччини.

Збірна України  у складі Артем Прима, Дмитро Підручний, Віталій Мандзин та Антон Дудченко посіла дев’яте місуе з відставанням у 3 хвилини 57,4 секунди. У пасиві  українців 7 додаткових патронів та одне штрафне коло, на яке забігав Мандзін.

Результати українців на етапах:
1-й етап. Прима – четвертий - +11,7 (0 штрафних кіл + 0 додаткових патронів)
2-й етап. Підручний  - другий - +31,2 (0+1)
3-й етап. Мандзин – дев’ятий - +21.50,8 (1+4)
4-й етап. Дудченко – дев’ятий - +3.57,4 (0+2)

Біатлон. Кубок світу-2023/24. 8-й етап. Солт-Лейк-Сіті (США). 8 березня

Чоловіки. Естафета. 4х7 км, вісім вогневих рубежів
1. Норвегія (Стурла Легрейд, Тар’ей Бьо, Йоханнес Бьо, Ветле-С’ястад Крістіансен) 1:13.12,3 (3 штрафні кола + 5 додаткових патронів)
2. Італія (Патрік Браунхофер, Томмазо Джакомель, Дід’є Бьона, Лукас Хофер) +26,5 (0+8)
3. Німеччина (Юстус Штрелов, Йоханнес Кюн, Бенедікт Долль, Філіпп Наврат) +27,3 (0+8)
4. США (Вінсент Боначчі, Шон Догерті, Кемпбел Райт, Джейк Браун) +1.30,0 (1+9)
5. Швеція (Віктор Брандт, Єспер Нелін, Себастьян Самуельссон, Мартін Понсілуома) +1.46,5 (1+9)
6. Австрія (Дрмінік Унтервегер, Сімон Едер, Давід Коматц, Патрік Якоб) +3.12,1 (0+8)