Біатлон. Кубок. 6-й етап. Збірна Норвегії перемогла у змішаній естафеті; українці фінішували дев’ятими

Сьогодні, 20 січня, в Антхольці (Італія) на шостому етапі Кубка світу з біатлону відбулась змішана естафета 4х6 км з вісьмома вогневими рубежами.

Перемогла збірна Норвегії, яка випередила команду Італії на 22,3 секунди. Третіми фінішували шведи з відставання у 1 хвилину 7,8 секунди. Всі призери уникли штрафних кіл і при цьому переможці використали 8 додаткових патронів, італійці – п’ять, шведи – дев’ять.

Українці Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Денис Насико, Дмитро Підручний посіли дев’яте місце з відставанням у 3 хвилини 20 секунд, використавши 12 додаткових патронів.