Жіноча збірна Норвегії виграла естафету; українки сьомі

Біатлон. Кубок світу. 8-й етап. Жіноча збірна Норвегії виграла естафету; українки сьомі

Photos: IBU/Christian Manzoni

9 березня в Солт-Лейк-Сіті (США) на восьмому етапі Кубка світу з біатлону пройшла жіноча естафета 4х6 км з вісьмома вогневими рубежами.

Перемогла жіноча збірна Норвегії, яка випередила Німеччину на 17,2 секунди, Швецію на 42,0. Всі призери уникли штрафних кіл, при цьому переможці використала 5 додакових патронів, німкені – сім, шведки – десять.

Збірна України у складі Анастасії Меркушиної, Юлії Джими, Христини Дмитренко та Ірини Петренко фінішували сьомими. У пасиві українок шість додаткових патронів.

Результати українок на етапах:

1-й етап. Меркушина - десята +31,0 (0+2)
2-й етап. Джима - сьома +1.07,3 (0+2)
3-й етап. Дмитренко - шоста+5.04,5 (0+1)
4-й етап. Петренко - сьома +2.17,8 (0+1)

Біатлон. Кубок світу-2023/24. 8-й етап. Солт-Лейк-Сіті (США). 9 березня

Жінки. Естафета. 4х6 км, вісім вогневих рубежів.
1. Норвегія (Юні Арнеклеїв, Іда Ліен, Какролін Оффігстад Кноттен, Інгрід Ландмарк Тандреволд) 1:04.15,5 (0 штрафних кіл +5 додаткових патронів)
2. Німеччина (Яніна Хеттіх-Вальц, Селіна Гротіан, Ванесса Фогт, Юлія Кінк)  +17,2 (0+7)
3. Швеція (Анна Магнуссон, Мона Брорссон, Ханна Еберг, Ельвіра Еберг) +42,0 (0+10)