Біатлон. Чемпіонат Європи. Норвежка Кіркейде виграла гонку переслідування; Анастасія Меркушина – сьома

Біатлон. Чемпіонат Європи. Норвежка Кіркейде виграла гонку переслідування; Анастасія Меркушина – сьомаСьогодні, 27 січня, у Брезно-Осрблі (Словаччина) на чемпіонаті Європи з біатлону відбулась жіноча гонка переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами.

Чемпіонкою Європи стала Марен Кіркейде, срібну медаль виборола її співвітчиниця Емілі-Аахейм Калькенберґ, бронзова нагорода у француженки Ошеан Мішлон. Всі призерки припустились двох промахів.

Краща з українок Анастасія Меркушина стріляла точно і посіла сьоме місце, піднявшись по ходу гонки з 32-ої стартової позиції.
Нажаль бронзова призерка у спринті Христина Дмитренко припустилась шістьох промахів і фінішувала тільки 35-ою.