Біатлон. Чемпіонат Європи. Христина Дмитренко виграла бронзу у спринті

Біатлон. Чемпіонат Європи. Христина Дмитренко  виграла бронзу у спринті

Сьогодні, 26 січня, у Брезно-Осрблі (Словаччина) на чемпіонаті Європи з біатлону відбулась жіноча спринтерська гонка на 7,54 км з двома вогневими рубежами.

Українська біатлоністка Христина Дмитренко стала бронзовим призером. Українка поступилась лише двом норвежкам. Перемогла Іда Лієн, срібло виграла Марен Кіркейде. Всі призерки відзначились точною стрільбою.

Таким чином, в активі збірної України з’явилась перша медаль на поточному чемпіонаті Європи.
Ще одна українка Ірина Петренко з точною стрільбою замкнула топ-12.
Також зазначимо, що всі сім українських біатлоністок, приймавших участь у спринті, виступатимуть і в гонці переслідування.

На лижні в спринті найскорішою була Іда Лієн, другою шведка Стіна Нільссон - +9,7, третьою Марен Кіркейде - +23,7. Дмитренко – 24-та - +56,5.

Найшвидшою на стрільбі була Алла Гіленко з Молдови – 41,7 (2 промахи). Христенко – четверта – 47,2 (0), Петренко – шоста – 48,6 (0), Анастсія Меркушина – сьома – 48,8 (2).

Завтра, 27 січня, на чемпіонаті Європи пройдуть чоловіча і жіноча гонки переслідування.