Біатлон. Кубок. 5-й етап. Юлія Джима – 13-та в спринті

Біатлон. Кубок. 5-й етап. Юлія Джима – 13-та в спринтіСьогодні, 12 січня, в Рупольдингу (Німеччина) на п’ятому етапі Кубка світу з біатлону відбулась жіноча спринтерська гонка на 7,5 км з двома вогневими рубежами.

В гонуці взяли участь чотири українки. Кращій результат показала Юлія Джима, яка точно стріляла і з відставаннім 57,8 секунди посіла 13-те місце. На лижні Джима була 31-ю (+1.09,3), на стрільбі – 15-ю (53,5).

Інші українки фінішували за межами очкової зони. Любов Кип'яченкова припустилась трьох промахів і стала 68-ю, Надія Бєлкіна та Олена Городна пробігли по два штрафних кола і зайняли 70 та 83 місця відповідно.

Перемогу святкувала норвежка  Інґрід-Ландмарк Тандреволд, яка виграла у переслідувачок більш ніж 18 секунд. У боротьбі за срібло шведка Мона Брурссон випередила італійку Лізу Вітоцці на 0,8 секунди.