Збірна Норвегії виграла медальний залік чемпіонату світу-2023 з біатлону

Збірна Норвегії виграла медальний залік чемпіонату світу-2023 з біатлонуСьогодні, 19 лютого, в Оберхофі (Німеччина) завершився чемпіонат світу з біатлону. Було розіграно 12 комплектов медалей.

Медальний залік виграла збірна Норвегіі, спортсмени якої завоювали 13 медалей (5-5-3), на другому місці Швеція 11 (3-3-5), на третьому Франція 4 (2-0-2), на четвертому Німеччина 3 (1-2-0), на п’ятому Італія 4 (1-1-2), на шостому – Австрія 1 (0-1-0). Україна медалей не виборола.

Більше всіх медалей завоював норвежець Йоханнес Бьо. Він прийняв участь у всіх семи гонках і став володарем 7 медалей – 5 золотих, 1 срібної і 1 бронзової.

Відзначимо, що в особистому медальному заліку другу позицію займає шведка Ханна Еберг (2-1-1), а наступні дві норвежці - Марта Олсбю Ройселанд (2-0-1) і Стурла Холм Легрейд (1-3-1).  На п’ятому місці німкеня Деніз Германн (1-2-0), на шостому – італійка Ліза Вітоцці (1-1-2).